Co je nejlepší na přibírání?

Naučte se správně jíst

O hmotnostních změnách potřebujete znát několik věcí. Nejprve je důležité vědět, že pokud chcete přibrat, musíte konzumovat více kalorií, než spálíte. Zdá se to logické, že? Tedy, teorie je jednoduchá, ale praxe? No, ta může být složitější. Přibrání může být pro někoho stejně obtížné jako hubnutí pro jiného. Proto je stěžejní vědět, jak na to.

Ale nejen to, je důležité se zaměřit také na to, co jíte. Nemusíte se stačit jen dostat nad kalorický deficit. Musíte se zaměřit na to, co jíte. Je to zdravé přibírání. Nedoporučuji, abyste jedli mnoho kalorií z prázdných zdrojů, jako jsou bonbony a rychlé občerstvení. Důrazně radím, aby jste se vyhnuli těmto nezdravým životním stylům.

Posilujte spolu s přibráním

Pokud už máte za sebou celý den jídla, možná si říkáte, že je čas na odpočinek. Ale to není pravda! Potřebujete také posilovat, abyste si zajistili, že většina těchto extra kalorií jde přímo do vašich svalů a ne do tuku. Nezapomeňte, že jak přibracíte hmotnost, budete chtít, aby většina této hmotnosti byla svalová hmota, a ne tuková hmota.

Chápu, že ne každý má rád cvičení, ale je to důležitá součást zdravého přibírání. Když posilujete, vaše tělo používá extra kalorie, které jste měli k budování a opravě svalů. Nejen, že budete vypadat lépe, ale také se budete cítit lépe. Čím silnější budete, tím více kalorií vaše tělo spálí v klidu, což vám pomůže udržet váhu, jakmile přiberete na váze.

Doplňky pro zdravé přibírání

Někdy i přes vaše nejlepší úsilí o zdravé stravování a pravidelné cvičení nemusíte vidět takový přírůstek hmotnosti, jaký byste chtěli. V tomto případě byste mohli zvážit doplňky na zvýšení hmotnosti.

Doplňky na zvýšení hmotnosti mohou být skvělým způsobem, jak získat extra kalorie, které potřebujete k přibírání. Obvykle se jedná o prášky, které obsahují vysoký obsah kalorií, proteinů a dalších živin, které jsou důležité pro zdravé přibírání. Samozřejmě, měli byste je konzumovat společně se zdravou stravou a pravidelným cvičením, abyste získali nejlepší výsledky.

Jednou z nejlepších vlastností doplňků pro zdravé přibírání je jejich pohodlí. Můžete je snadno přidat do svého oblíbeného smoothie nebo shake pro dodatečný přírůstek kalorií a proteinu. Tato kombinace může být velmi užitečná pro ty, kteří mají potíže s konzumací dostatečného množství jídla.

Pozitivní myšlení a trpělivost

Totéž platí pro přibírání jako pro všechno ostatní v životě: pozitivní myšlení a trpělivost jsou klíčem k úspěchu. Možná si myslíte, že přibrání hmotnosti je snadné, ale řeknu vám, že to tak není.

Představte si, že se chystáte běžet maraton. Nevěnujete se to jen týden, dvě nebo měsíc. Potřebujete k tomu víc času. K přibrání to platí obdobně. Potřebujete čas, trpělivost a pravidelnost. Cyklus přibírání můžete považovat za maraton, ne sprint. Nemáte běhat rychle, ale měli byste běžet dlouho. Dokonce i můj papoušek Karel, který se snaží napodobit vše, co dělám, nemůže udržet moji rychlost při sprintu. Tak proč to zkoušíme my?

Zkrátka, přibírání je cesta. Buďte trpěliví, buďte pozitivní, buďte sebevědomí. Jak říká staré přísloví: "Rychlejší je tento, kdo jde pomalu". A jak jsem vyřkl tuto moudrost, můj papoušek Karel řekl: "Pomalu, Luděku, pomalu".

Napsat komentář

Odeslat komentář